Protože jsem si do WordPressu (když už jsem ho opět aktualizoval) chtěl přidat zvýrazňování syntaxe pro kusy kĂłdu (HTML, CSS, JS, MySQL, Python, Perl…), tak jsem si tam taky přidal takový plugin, co to umožňuje. Co by ne! Když si tam budu chtít přidat plugin, který mi v administraci po přihlášení zobrazí fotku mého prádelního koše, tak si takový plugin třebas udělám. Co by ne!

Každopádně… když už jsem ten plugin přidal, tak ho musím na něčem také ozkoušet a nejlépe na něčem, co publikuji. Pokud by tedy náhodou někdo potřeboval skript, který mu vygeneruje XML feed ze všech produktů ze slepence jež se zove osCommerce, zde jest. Tento feed načte Jyxo.cz (a pravděpodobně také Seznam.cz). Stačí ho vložit do kořenového adresáře katalogu, pro jistotu zkontrolovat výsledek a poté klidně používat.

Možná, že časem přidám i něco důmyslnějšího a více ošetřeného, než jen tuto pár let starou záležitost. Jo a co se týká případných autorských práv, pak je mi šumák jak budete tenhle skriptík kopírovat, pozměňovat a užívat (skript se zobrazí po rozkliknutí celého příspěvku).

Share Button